Healthylicious

Program Ushqimor

Zgjidh programin më të përshtatshëm për fizikun tënd

1 Javë

-30%

Shto peshëNëse qëllimi yt është të shtosh disa kilogramë më shumë, atëherë ky është regjimi që bën për ty.
Regjimi përbëhet nga tre vakte: dreka, darka dhe snack me 1900-2100 kalori, plus 400-500 kalori të marra me mëngjesin, i cili do të sugjerohet nga ne. Vaktet do të jenë të pajisura me të gjithë makro dhe mikro nutrientët që ju duhen, jo vetëm për të shtuar disa kilogramë, por edhe për t’u ushqyer shëndetshëm.

388€

13.000LReviews

Isha shume e dobet para se te zgjidhja kete program dhe tani kam shtuar plot 10 kile pas programit.

Programi i duhur dhe me i pershtatshem per te gjithe ata qe duan te shtojne peshe duke ngrene shendetshem!

Related Diets


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed tempor eros id posuere dictum. In sed risus pellentesque, dignissim lacus vel, laoreet justo. Aliquam feugiat justo turpis, et auctor ex condimentum ac.


Amet Consecteur

Lorem ipsum

800 - 1000 kcal

Explore

Amet Consecteur

Lorem ipsum

800 - 1000 kcal

Explore

Amet Consecteur

Lorem ipsum

800 - 1000 kcal

Explore