Në formë me Aulonën

Program Muskulature

Zgjidh programin më të përshtatshëm për fizikun tënd

8 Javë

Shto peshë në shtëpi (stërvitje + regjim ushqimor)


Kjo paketë përmban programin stërvitor dhe regjimin ushqimor për 8 javë. Vlen për të gjitha ato që duan të shtojnë peshë, duke ngrënë shëndetshëm dhe duke u stërvitur


Vëmendje!  Afati  për të përdorur Programin Përfundon pas 10 Javesh.


65 €

Bli me PayPal


Reviews

Jam shume e lumtur per kete program!! Arrita te shtoj disa kile brenda pak javeve 😘

+10 kg ne perfundim te programit, duke ndjekur regjimin e shendetshem ushqimor te @ne_forme_me_aulonen dhe duke u stervitur nga shtepia 😍😍

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

slide 5
slide 4
slide 3
slide 2
slide 1

Në formë me Aulonën

Eja të stërvitemi bashkë!!!

Program Dobësimi

8 Javor

Program Muskulature

8 Javor

Program Tonifikimi

8 Javor

Paketë Combo

Program dobësimi nr.1 stërvitje + regjim ushqimor, 65 €!

Paketë Combo

Program dobësimi nr.1 stërvitje + regjim ushqimor, 65 €!

Në formë me Aulonën

BMI Calculator

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Morbi lectus urna, dapibus sed tempus quis, efficitur et tortor.

Set units: