Në formë me Aulonën

Program Dobësimi

Zgjidh programin më të përshtatshëm për fizikun tënd

8 Javë

Regjim ushqimor për rënie në peshë


Ky regjim ushqimor, nuk do t’ju ndihmojë vetëm të humbisni disa kile, por mbi të gjitha do t’ju ndihmojë të kuptoni çfarë do të thotë të hash shëndetshëm dhe të kesh një regjim të shëndetshëm ushqimor, i cili nuk duhet të zgjasë vetëm dy muaj, por duhet të shndërrohet në mënyrë jetese.


Vëmendje!  Afati  për të përdorur Programin Përfundon pas 10 Javesh.


40 €

Bli me PayPal


Reviews

Sot mbarova programin e 1 . Nga 83 tani 74.5 ngushtim ne perimeter dhe lumturi shum te madhe 🥰🥰 Te falenderoj pa mase zysha dhe gocat jeni super 🥰🥰.Pz kur e kam nis thash ta provoj Edhe kte si gje t fundit se nuk e besoja se do e coja deri ne fund por ja dola 😘

-30 kg ne perfundim te dy programeve, vetem duke ndjekur regjimin e shendetshem ushqimor te @ne_forme_me_aulonen dhe duke u stervitur nga shtepia 😍😍

Lini një Përgjigje

slide 5
slide 4
slide 3
slide 2
slide 1

Në formë me Aulonën

Eja të stërvitemi bashkë!!!

Program Dobësimi

8 Javor

Program Muskulature

8 Javor

Program Tonifikimi

8 Javor

Paketë Combo

Program dobësimi nr.1 stërvitje + regjim ushqimor, 65 €!

Paketë Combo

Program dobësimi nr.1 stërvitje + regjim ushqimor, 65 €!

Në formë me Aulonën

BMI Calculator

Indeksi i masës trupore (BMI) është një masë e dhjamit trupor bazuar në gjatësinë dhe peshën që zbatohet për burrat dhe gratë e rritura.

Valid for age 20 or older.
Set units:
Your weight:
Your height: