Healthylicious

Program Ushqimor

Zgjidh programin më të përshtatshëm për fizikun tënd

1 muaj

-30%

Ruaj peshënNëse qëllimi juaj është të ruani peshën që keni, ndërkohë që ushqeheni shëndetshëm, ky është regjimi ushqimor që bën për ju.
Regjimi përbëhet nga tre vakte: dreka, darka dhe një snack, të cilët përmbajnë 1300-1600 kalori në total, plus 300-400 kalori të marra me mëngjesin, i cili do të sugjerohet nga ne, për t’ju a bërë edhe më të lehtë.

362€

40.000L


(Nëse jeni të interesuar vetëm për drekën, çmimi është: 30.000L)


Reviews

Programi i duhur per mua qe deshiroja te ruaja peshen duke u ushqyer shendetshem!

Nje program qe ma sugjeroi nje mikja ime dhe fale tij arrij te ushqehem shendetshem!

Lini një Përgjigje

Related Diets


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed tempor eros id posuere dictum. In sed risus pellentesque, dignissim lacus vel, laoreet justo. Aliquam feugiat justo turpis, et auctor ex condimentum ac.


Amet Consecteur

Lorem ipsum

800 - 1000 kcal

Explore

Amet Consecteur

Lorem ipsum

800 - 1000 kcal

Explore

Amet Consecteur

Lorem ipsum

800 - 1000 kcal

Explore