Në formë me Aulonën

Shiko Programet

Zgjidh programin më të përshtatshëm për fizikun tënd

Zgjidh edhe ti programin më të përshtatshëm për trupin dhe fillo brenda pak javëve të ndihesh në formë. Një super rezultat ju pret!
8 Javë
Me këtë program 8 javor një gjë është e sigurt, ti do të dobësohesh dhe
55,00
8 Javë
Me këtë program 8 javor një gjë është e sigurt, ti do të dobësohesh dhe
65,00
8 Javë
Kjo paketë përmban programin stërvitor dhe regjimin ushqimor për 8 javë. Vlen për të gjitha
65,00
Ky regjim ushqimor, nuk do t’ju ndihmojë vetëm të humbisni disa kile, por mbi të
40,00
8 Javë
Me këtë program 8 javor një gjë është e sigurt, ti do të dobësohesh dhe
55,00
6 Javë
Më në fund është gati! Programi i ri stërvitor që mezi po e prisnit do
60,00
6 Javë
Më në fund është gati! Programi i ri stërvitor që mezi po e prisnit do
55,00
8 Javë
Më në fund pritjes i erdhi fundi. Pas shumë muajsh që kam kaluar duke studiuar,
60,00
8 Javë
Më në fund pritjes i erdhi fundi. Pas shumë muajsh që kam kaluar duke studiuar,
60,00
8 Javë
Më në fund pritjes i erdhi fundi. Pas shumë muajsh që kam kaluar duke studiuar,
60,00
Kjo paketë përmban regjimin ushqimor për 8 javë. Vlen për të gjitha ato që duan
40,00
8 Javë
Kjo paketë përmban programin stërvitor dhe regjimin ushqimor për 8 javë. Vlen për të gjitha
65,00
8 Javë
Kjo paketë përmban programin stërvitor dhe regjimin ushqimor për 8 javë. Vlen për të gjithë
55,00
6 Javë
Më në fund është gati! Programi i ri stërvitor që mezi po e prisnit do
55,00
6 Javë
Më në fund është gati! Programi i ri stërvitor që mezi po e prisnit do
60,00
9 Javë
Ky është programi me fokus vithet, I cili do t’ju bëjë shoqëri për nëntë javët
65,00
8 Javë
Kjo paketë përmban programin stërvitor dhe regjimin ushqimor për 8 javë. Vlen për të gjithë
65,00
9 Javë
Ky është programi me fokus vithet, I cili do t’ju bëjë shoqëri për nëntë javët
55,00
9 Javë
Ky është programi me fokus vithet, I cili do t’ju bëjë shoqëri për nëntë javët
65,00

Në formë me Aulonën

Paketë Combo

Program dobësimi nr.1 stërvitje + regjim ushqimor, €65

Llogarit Kaloritë Optimale
Imperial
Metrik
Hollësi Elementare
vjeç
kg
cm
Niveli i aktivitetit
Rezultatet tuaja:
Sasi kalorish të synuara në ditë:
0

Në formë me Aulonën

Përshtypjet

Sot mbarova programin e 1 . Nga 83 tani 74.5 ngushtim ne perimeter dhe lumturi shum te madhe 🥰🥰 Te falenderoj pa mase zysha dhe gocat jeni super 🥰🥰.Pz kur e kam nis thash ta provoj Edhe kte si gje t fundit se nuk e besoja se do e coja deri ne fund por ja dola 😘

-30 kg ne perfundim te dy programeve, vetem duke ndjekur regjimin e shendetshem ushqimor te @ne_forme_me_aulonen dhe duke u stervitur nga shtepia 😍😍

E dashur sot mbarova plot 8 jave te programit 1. Nuk di te te shpjegoj sa e lumtur ndihem dhe sa besim ne vetvete kam krijuar qekur pashe rezultatet e para. Pesha ime ka qene 65kg dhe sot eshte 58kg por kjo per mua nuk ka me fare rendesi pasi me kryesorja eshte ndryshimi qe kam ne perimeter.... un do vazhdoj akoma 2 javet perseritje do bej javen 6/7 dhe Pastaj do flasim prap per programin e tonifikimit. Nuk Mendoj se do ti le me ushtrimet aq shume kam nisur ti dua dhe te ndjej shume kenaqesi kur i bej ♥️ faleminderit e dashur per gjithcka!

Një vlerë e shtuar për ty.

Të hash shëndetshëm dhe me shije… A nuk është kjo dëshira që ka kushdo? Padyshim që po! Pikërisht nga kjo dëshirë, e juaja, e shndërruar tashmë në nevojë, lindi Healthylicious, shtëpia juaj e shijes dhe e shëndetit.
Shporta
Identifikohu

S'keni ende një llogari?

Llogaria ime