loader image

Në formë me Aulonën

Program Dobësimi

Zgjidh programin më të përshtatshëm për fizikun tënd

8 Javë

Dobësohu nga shtëpia, programi i parë (stërvitje + regjim ushqimor)

5/5

Me këtë program 8 javor një gjë është e sigurt, ti do të dobësohesh dhe tonifikohesh, duke u argëtuar. Një program i krijuar për të gjitha ju që nuk keni mundësi të shkoni në palestër, ama dëshironi të ndryshoni dhe përmirësoni pamjen tuaj duke u stërvitur.

7,500 L

Testimonial

6 Vlersimi për Dobësohu nga shtëpia, programi i parë (stërvitje + regjim ushqimor)

 1. blank

  Manjola

  Dua kete program per te rene nga pesha

 2. blank

  Eriselda Jatishi

  Per te rene nga pesha

 3. blank

  Besarta

  Dua programin për të humbur peshë

 4. blank

  Aida Gjojdeshi

  Pershendetje dua te blej kete program

 5. blank

  Mirela

  Dua program per humbje peshe jam 70 dua te shkoje 60 kg Flm

 6. blank

  Milena (pronar i verifikuar)

  Excellent, rezultativ.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

slide 5
slide 4
slide 3
slide 2
slide 1

Në formë me Aulonën

Eja të stërvitemi bashkë!!!

image_dobesim

Program Dobësimi

8 Javor

Program Muskulature

8 Javor

Program Tonifikimi

8 Javor

Paketë Combo

Program dobësimi nr.1 stërvitje + regjim ushqimor, 7,500 Lekë!

Në formë me Aulonën

BMI Calculator

Set units:
Scroll To Top