blog, Receta

04 10 2020

Rrathet e energjise – 2

E di që ky emër mund t’ju duket I ccuditshëm, aq më shumë kur bëhet fjalë për një ëmbëlsirë, por

Lexo më shumë

blog, Receta

04 10 2020

Muffins me perime

Për mua muffins do të mbeten gjithmonë një ndër ato ushqime të cilat kryesojnë listën e gatimeve të thjeshta, të

Lexo më shumë

blog, Receta

04 10 2020

“Makarona prej kungulli” me kerpudha, shparguj dhe salmon

Makaronat janë të mira shumë, për këtë besoj biem dakord të gjithë, por po aq dakord biem edhe për faktin

Lexo më shumë

blog, Receta

04 10 2020

Muffins me boronice

Sinqerisht, po sinqerisht kjo eshte nje nder recetat me te mira te muffins qe une kam gatuar dhe provuar ndonjehere!

Lexo më shumë

blog, Receta

04 10 2020

Kek me mollë

Jeni gati për një nga ato ëmbëlsirat që do t’ju bëjnë të lëpini gishtat? Të mira, të shëndetshme dhe pa

Lexo më shumë

blog, Receta

04 10 2020

Omletë me spinaq, avocado dhe pesto

Ky është një nga ato që unë do ti quaja “mëngjese kampionësh”. I thjeshtë për t’u përgatitur, por kaq i

Lexo më shumë

blog, Receta

04 10 2020

Brownie me kokos

Me ne fuuuund po e publikoj receten e brownie-t qe hodha para dy ditesh ne story dhe ju ma keni

Lexo më shumë

blog, Receta

04 10 2020

Hamburger me patate të ëmbël

Para dy ditësh më kishte vajtur mendja keq për një hamburger. Po keq fare aman. Kështu që improvizova dhe përgatita

Lexo më shumë

blog, Receta

04 10 2020

Torte me fruta te thata dhe boronica

Eshte shume e veshtire te pershkruaj me fjale se cfare mrekullie eshte kjo torta. Duhet ta provoni qe ta besoni

Lexo më shumë