blog, Motivim

04 10 2020

Brownie me boronica

– 80 gr hurma – 2 lugë gjelle vaj kokosi – 1 lugë gjelle ujë – 100 gr bajame –

Lexo më shumë

blog, Motivim

04 10 2020

Biskota me lajthi

Perberesit – 230 gr mielli lajthi (unë mora lajthi dhe I futa në blender për 2 minuta, deris u thërrmuan

Lexo më shumë

Motivim

04 10 2020

Do të nisësh stërvitjen, por nuk di nga t’ja fillosh? Atëherë lexo këtu!

Aulona të lutem më ndihmo, dua të nis stërvitjen, por nuk di se nga t’ja filloj. Kjo është një nga

Lexo më shumë

Motivim

04 10 2020

Intermittent fasting

1. Çfarë është? Intermittent fasting është një lloj regjimi ushqimor gjatë të cilit ushqehesh brënda një harku të caktuar kohor.

Lexo më shumë

Motivim

04 10 2020

Pyetjet tuaja mbi palestren marrin pergjigje tani!

Në kaq shumë vite që merrem me fitness, si passion, e gradualisht duke e shndërruar edhe në profesion, kam vënë

Lexo më shumë

Motivim

04 10 2020

Doni të humbni peshë? Fillojeni duke bërë këtë…

Për të humbur sado pak peshë apo masë dhjamore nga organizmi i tij, çcdokush është i gatshëm të ndërmarrë një

Lexo më shumë

Motivim

04 10 2020

Ti po dobësohesh, edhe pse peshorja nuk e tregon…

Cila është gjëja e parë që bëjmë çdo mëngjes në periudhëm që jemi në një regjim ushqimor apo dietë? Shkojmë

Lexo më shumë

blog, Motivim

23 07 2020

9 mënyrat se si mund të ulni barkun!

Shpesh herë mund të bëjmë pak humor me miqtë tanë, por karakteristikë për banorët e gadishullit ballkanik është barku i

Lexo më shumë